LOKALIZACJA

Klub Motocyklowy Wehikuł
Leżajsk ul. Sportowa 1

Tel.  516 029 616

LKM Wehikuł

To co nas łączy to wartości uniwersalne w świecie motocyklowym - zamiłowanie do motocykli oraz przyjaźń...

Więcej informacji

Firmy motocyklowe

Harley - Davidson

Amerykański producent motocykli pochodzący z Milwaukee, w stanie Wisconsin, w Stanach Zjednoczonych, znany głównie z produkcji tzw. motocykli ciężkich. Ponadto przedsiębiorstwo Harley-Davidson wytwarza akcesoria motocyklowe, odzież i drobne sprzęty, takie jak noże.

Czytaj więcej...

Bayerische Motoren Werke

BMW - niemiecki koncern motoryzacyjny produkujący od 1916 roku samochody osobowe, motocykle, skutery oraz silniki. Logo przedsiębiorstwa BMW, które pozostało niezmienione do czasów współczesnych, przedstawia stylizowany krąg śmigła w barwach Bawarii, łączy lotnicze korzenie przedsiębiorstwa z alpejskim landem

Czytaj więcej...

Honda Motor Company

Honda – japońska, międzynarodowa korporacja produkująca samochody, motocykle, skutery, samoloty, silniki oraz różnego rodzaju maszyny do celów budowlanych, rolniczych i innych. Obecnie jest największym producentem silników na świecie.

Czytaj więcej...

Yamaha Motor Company

Yamaha - zajmuje się produkcją pojazdów jednośladowych – motocykli, motorów sportowych, skuterów, skuterów śnieżnych i wodnych oraz silników do łodzi motorowych, a także quadów. Produkowała, także w śladowych ilościach samochody: wyczynowy pojazd na bazie bolidu Formuły 1 OX99-11 i R-Car.

Czytaj więcej...